Oxford University Press logo
Foto 1: Oxford University Press logo
14. November 2019

Učilnica Brede Filo

Univerzitetna knjižnica Maribor organizira izobraževanje in predstavitev informacijskih virov Oxford

v četrtek, 14. novembra, 10.00–(predvidoma) 11.30 v Učilnici Brede Filo Univerzitetne knjižnice Maribor, Gospejna 10.

Oxford Art Online
Oxford Music Online
Oxford Academic Journals

Nekatere zbirke ponudnika Oxford University Press imamo na Univerzi v Mariboru naročene že dlje časa, nekatere so novost.

Oxford Music Online je temeljna enciklopedija muzikologije in glasbe nasploh.
Oxford Art Online je temeljna enciklopedija umetnosti – slikarstva, kiparstva, arhitekture in dekorativnih umetnosti.
Namen predstavitve je spodbuditi uporabo obeh zbirk.
Zbirka e-časopisov Oxford Journals Collection bo v mesecu decembru na voljo za testiranje.

Predstavitev, ki bo v angleškem jeziku, bo izvedla ga. Marzena Giers-Fidler, predstavnica založbe Oxford University Press.

Vabljeni!

Več o virih najdete na spletni strani ponudnika.

Prosimo vas, da o dostopu in predstavitvi obvestite tudi vaše kolege in študente.