Vabilo na tiskovno konferenco
Foto 1: Vabilo na tiskovno konferenco
22. Maj 2015

V sredo, 27. maja 2015, ob 11. uri vas vabimo v Glazerjevo dvorano Univerzitetne knjižnice Maribor, Gospejna 10 na novinarsko konferenco.
Predstavili bomo dve zanimivi pridobitvi, povezani z Univerzitetno knjižnico Maribor:
nov tiskalniški sistem za uporabnike in zaposlene v Univerzitetni knjižnici Maribor, ki ga je knjižnica vpeljala v sodelovanju s podjetjem Hewlett-Packard in
menjalnico knjig Živa veriga – avtorsko klop Nejca Brezovška pred čitalnico ČUK, ki jo knjižnica in projekt Zgodba o klopeh in ljudeh odpirata v torek, 26. maja 2015.

Tiskalniški sistem bodo predstavili predstavniki Univerzitetne knjižnice Maribor in podjetja Hewlett-Packard, avtorsko klop – menjalnico knjig pa predstavniki knjižnice in projekta Zgodba o klopeh in ljudeh.

Predstavitvi bo sledila manjša pogostitev.

Vabljeni!